Wydawca treści Wydawca treści

Kwatera Osowiec

Kwatera Osowiec zlokalizowana jest w osadzie leśnej o nazwie Osowiec w Sołectwie Piasek – Nadleśnictwo Kobiór. Jest to polana w centrum lasu, w odległości ok. 1 km od „drogi szybkiego ruchu” DK 1, między Tychami a Pszczyną.

Oferujemy 5 pokoi noclegowych 1 i 2 osobowych z łazienkami, które mogą pomieścić wraz z dostawkami 10 osób. Duża sala kominkowa połączona z aneksem wypoczynkowym pozwala na przyjęcie grup do 20 osób.
Na ogrodzonym i bezpiecznym terenie znajduje się duża wiata ze stołami i grillem oraz miejsce na ognisko.
Otaczające kwaterę lasy dawnej Puszczy Pszczyńskiej obfitują w zwierzynę grubą, zachęcając do obserwacji zwierzyny i spacerów na łonie natury. Idealne miejsce na udany weekend, czy spotkanie w ciszy i spokoju z dala od zgiełku i nerwowej codzienności…

Miejsce wspaniale nadaje się na organizację wszelkiego rodzaju imprez, wesela, komunie, bankiety, przyjęcia, spotkania biznesowe, szkolenia firmowe, imprezy na zamówienie, ognisko dla grup i wiele innych.
 
Sąsiedztwo głównego szlaku komunikacyjnego sprawia, że jest to również doskonały punkt wypadowy w kierunku Bielska-Białej i Beskidów, jak również Katowic i Śląska.
Kwatera położona w sercu Puszczy Pszczyńskiej i przepiękna okolica zachęca do spacerów i wycieczek rowerowych, np. do niedaleko położonego Ośrodka Hodowli Żubrów i Edukacji Leśnej w Jankowicach.

Oferujemy:
- noclegi w pokojach 1, 2 i 3 osobowych z osobnymi łazienkami
- salę kominkową z jadalnią i kuchnią
- parking
- wiatę z grillem i miejscem na ognisko

Serdecznie zapraszamy

Kontakt: Anna Tarkowska, tel.: +48 606 89 29 32;
e-mail.: anna.tarkowska@katowice.lasy.gov.pl

Nadleśnictwo: tel./fax +48 218 81 81
e-mail: kobior@katowice.lasy.gov.pl